کلر وارداتی Chlorine

Chlorine

با توجه به تولیدات داخلی کلر توسط  شرکت های فعال در زمینه ی تولید و عرضه  مواد شیمیایی ، علاوه بر آن تقاضای بالایی برای کلر خارجی در بازار بود ، بدین خاطر کلر وارداتی را وارد وارد عرضه بازار ایران کردند .

پودر کلر یا پرکلرین های وارداتی کشورهای دیگر مانند ژاپن از درصد  خلوص بین 60 الی 70 برخوردار هستند و بازار خوبی برای فروش دارند .

اما پودر کلر یا پرکلرین وارداتی چینی ، معمولا درصد خلوص پایینی دارند و با قیمت پایین تر عرضه می شوند

 

 

ویژگی های پودر کلر وارداتی :

پودر کلر وارداتی با درصد خلوص مناسب خود و کیفیتی که دارد این محصول را جذاب کرده .

پس از اضافه شدن کلر وارداتی به آب باعث کدر شدن آن نشده و به هیچ وجه در آب  ته نشین نمی شود .

پودر کلر خارجی مناسب صاحبان استخرها بوده و برای شناگران هیچ گونه ضرری ندارد ، آب استخر را به راحتی تصفیه می کند .

پودر کلر وارداتی علاوه بر اضافه کردن به آب استخر و سالم سازی آن می توانید برای تصفیه آب آشامیدنی نیز مورد استفاده قرار گیرد .

لازم به ذکر است که پودر کلر ژاپنی به دلیل کفیت بالایی که ، نسبت به سایر کلرهای وارداتی دیگر دارد از قیمت بالاتری نیز برخوردار است .

 

 

نحوه ی استفاده کلر وارداتی :

ایمنی در ارتباط با پودر کلر وارداتی

هنگام باز کردن درب بشکه کلر توجه داشته باشید که حتما از ماسک مناسب استفاده کنید زیرا گاز متصاعد شده می تواند کاملا ریه شما را درگیر وبرای آن مشکل ساز شود و به بافت های آن آسیب های جدی وارد آورد .

این بی احتیاطی باعث می شود دستگاه تنفسی شما را با مشکل رو به رو سازد و در مواردی که گاز زیاد باشد واگر ریه فرد حساس باشد این خطر حتی تا مرز کشته شدن فرد نیز پیش برود .

پودر کلر وارداتی گزینه بسیار مناسبی برای سالم سازی آب آشامیدنی و تصفیه آب استخر ها است ، چرا که از درصد خلوص و کیفیت بالایی برخوردار است .

اما در آن روی سکه کلر ایرانی به دلیل درصد خلوص پایین تر تنها می تواند گزینه خوبی برای تصفیه آب در سیستم شهری و سالم سازی پساب ها باشد .

 

خرید پودر کلر ژاپنی با بهترین قیمت :

همان طور که در ابتدای مقاله اشاره شد ، پودرکلر وارداتی با توجه به کیفیت و میزان خلوصی که دارد از قیمت بالاتری در قیاس با دیگر پودر کلرهای موجود در بازار به خصوص کلر های ایرانی برخوردار است .

لازم است برای خرید مطمئن پودر کلر به سراغ مراکز معتبر فروش و عرضه مواد شیمیایی مراجعه کنید .